Co bych řekl(a), ale nemůžu

10. prosince 2014 v 22:05 | Lucca
Kdybych mohla říct, co vlastně nemůžu tak bych řekla :

Zkazila si mi to, všechno, na čem mi záleželo. To ty, máš podíl na tom, co se stalo. Díky tobě vypadám jako socka, jako někdo, kdo může za chyby svých rodičů a chci, aby si věděla, že nejsem jako on. Jsem jiná, ale to ty nevidíš.
Snažila jsem se být perfektní, ale teď vím, že to byla blbost. Nebudu se snažit už dál na tebe nějak zapůsobit nebo si tě snad udobřit.
Nelíbilo se ti, jaká jsem. Z jaké rodiny pocházím, protože není tak dokonalá nebo snad plná, jako tý druhý holky. Nejsme dokonalý, plný, ale i tak držíme při sobě a kdykoliv se někomu něco stane nebo má nějaký problém, ostatní členové mu pomohou. Jenže tohle ty nevidíš.
Hledala si chyby na mě, ale přitom ty a tvoje rodina jich máte tolik. Nebudu je tady vypisovat, protože by to byla jen ztráta času a bylo by to na dlouho. Podívej se, na to, co ty si dokázala. A to tady vůbec nepíšu o tom, jak si se zachovala když byli kluci malí.
Ale co, teď už se třeba zblázni. Mě je to fuk.
A ještě jednu věc. Nechci se nějak vychvalovat, ale já alespoň nespadla na dno jako ty a tvá rodina. Nechodila jsem po známejch, aby mi dovolili u nich přespat, protože jsem o všechno přišla. Néé..A pak prosím říkej, jaká jsem socka, ale nejdřív se podívej na sebe a na to, kam jste to dotáhli.
A já hlavně nezkazila svému synovi budoucnost.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama